Views Contact Form (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: mail
eo: poŝto

en: Your name
eo: Via nomo

en: Your e-mail address
eo: Via retpoŝtadreso

en: You must enter a valid e-mail address.
eo: Vi devas entajpi validan retpoŝtadreson.

en: Message:
eo: Mesaĝo:

en: Send yourself a copy.
eo: Sendu al vi kopion.

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Mapping
eo: Mapigo

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon

en: Contact form
eo: Kontakta formularo
