Views Contact Form (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Message
es: Mensaje

en: mail
es: correo

en: Your name
es: Su nombre

en: Your e-mail address
es: Su dirección de correo electrónico

en: You must enter a valid e-mail address.
es: Debe especificar una dirección de correo electrónico válida.

en: Message:
es: Mensaje:

en: Send yourself a copy.
es: Enviarme una copia.

en: Your message has been sent.
es: Su mensaje ha sido enviado.

en: Mapping
es: Correspondencias

en: Send message
es: Enviar mensaje

en: Contact form
es: Formulario de contacto

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
es: No le está permitido enviar más de %limit mensajes en @interval. Inténtelo después.
