Views Contact Form (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: mail
et: e-kiri

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Your e-mail address
et: Sinu e-posti aadress

en: You must enter a valid e-mail address.
et: Pead sisestama kehtiva e-maili aadressi

en: Message:
et: Sisu:

en: Send yourself a copy.
et: Saada endale koopia

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Send message
et: Saada teade

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
et: Ei ole võimalik saata rohkem kui %limit sõnumit @interval jooksul. Proovi hiljem uuesti.
