Views Contact Form (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: mail
eu: posta

en: Your name
eu: Zure izena

en: Your e-mail address
eu: Zure posta elektroniko helbidea

en: You must enter a valid e-mail address.
eu: Eposta helbide baliogarri bat sartu behar duzu.

en: Message:
eu: Mezua:

en: Send yourself a copy.
eu: Zure buruari kopia bidali.

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: Contact form
eu: Kontaktatzeko formularioa

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
eu: ezin duzu %limit mezu baino gehiago bidali @interval-ko tartean. Geroxeago saiatu zaitez berriro.
