Views Contact Form (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیام

en: mail
fa: فرستادن

en: Your name
fa: نام شما

en: Your e-mail address
fa: نشانی پست الکترونیکی شما

en: You must enter a valid e-mail address.
fa: شما باید یک نشانی پست الکترونیک معتبر وارد کنید.

en: Message:
fa: پیام:

en: Send yourself a copy.
fa: ارسال یک نسخه رونوشت به شما.

en: Your message has been sent.
fa: پیام شما ارسال شد.

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Send message
fa: ارسال پیام

en: Contact form
fa: فرم تماس

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
fa: شما نمی‌توانید بیش از %limit پیام در @interval بفرستید. بعدا دوباره تلاش کنید.
