Views Contact Form (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: mail
fi: posti

en: Your name
fi: Nimesi

en: Your e-mail address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: You must enter a valid e-mail address.
fi: Sinun täytyy syöttää kelvollinen sähköpostiosoite.

en: Message:
fi: Viesti:

en: Send yourself a copy.
fi: Lähetä itsellesi kopio.

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: Contact form
fi: Yhteydenotto

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
fi: Voit lähettää enintään %limit viestiä @interval aikana. Yritä myöhemmin uudelleen.
