Views Contact Form (7.x-1.0) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Subject
gd: Cuspair

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Your name
gd: D' ainm

en: Your e-mail address
gd: An seòladh puist-d agad

en: Send yourself a copy.
gd: Cuir lethbhreac dheth thugad fhèin

en: Your message has been sent.
gd: Chaidh do theachdaireachd a chur.
