Views Contact Form (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: mail
gl: correo

en: Your name
gl: O seu nome

en: Your e-mail address
gl: O seu enderezo de correo-e

en: You must enter a valid e-mail address.
gl: Debe introducir un enderezo de correo-e correcto.

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Send yourself a copy.
gl: Envíese unha copia.

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: Contact form
gl: Formulario de contacto

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
gl: Non pode enviar máis de %limit mensaxes en @interval. Ténteo de novo máis tarde.
