Views Contact Form (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: Your e-mail address
gu: તમારું ઈ મેઈલ સરનામું

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો
