Views Contact Form (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: mail
hr: pošta

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Your e-mail address
hr: Vaša adresa e-pošte

en: You must enter a valid e-mail address.
hr: Morate upisati valjanu adresu e-pošte.

en: Message:
hr: Poruka:

en: Send yourself a copy.
hr: Pošaljite kopiju poruke sebi.

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
hr: Ne možete poslati više od %limit poruka unutar @interval. Pokušajte ponovno kasnije.
