Views Contact Form (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: mail
hu: levél

en: Your name
hu: Saját név

en: Your e-mail address
hu: Email cím

en: You must enter a valid e-mail address.
hu: Érvényes e-mail címet kell megadni.

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Send yourself a copy.
hu: Másolatot kérek.

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Contact form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
hu: Nem küldhető több, mint %limit üzenet @interval időtartamon belül. Érdemes később újrapróbálkozni.
