Views Contact Form (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: mail
is: póstur

en: Your name
is: Nafn þitt

en: Your e-mail address
is: Tölvupóstfangið þitt

en: You must enter a valid e-mail address.
is: Þú verður að setja inn gilt netfang.

en: Message:
is: Skilaboð:

en: Send yourself a copy.
is: Senda afrit á sjálfa(n) þig.

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.

en: Send message
is: Senda skilaboð

en: Contact form
is: Samskiptaform
