Views Contact Form (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Message
it: Messaggio

en: mail
it: e-mail

en: Your name
it: Il tuo nome

en: Your e-mail address
it: Il tuo indirizzo e-mail

en: You must enter a valid e-mail address.
it: Devi inserire un indirizzo e-mail valido.

en: Message:
it: Messaggio:

en: Send yourself a copy.
it: Invia una copia a te stesso.

en: Your message has been sent.
it: Il messaggio è stato inviato.

en: Mapping
it: Mappatura

en: Send message
it: Invia messaggio

en: Contact form
it: Form contatti

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
it: Non puoi inviare più di %limit messaggi in @interval. Riprova più tardi.
