Views Contact Form (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: mail
ja: メール

en: Your name
ja: 名前

en: Your e-mail address
ja: あなたのメールアドレス

en: You must enter a valid e-mail address.
ja: 有効なメールアドレスを入力する必要があります。

en: Message:
ja: メッセージ:

en: Send yourself a copy.
ja: コピーを自分宛に送信したい場合は、ここにチェックを入れてください。

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました

en: Mapping
ja: マッピング

en: Send message
ja: メッセージを送信

en: Contact form
ja: コンタクトフォーム

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
ja: %limit 通以上のメールを @interval 以内に送信することはできません。しばらく経ってからもう一度試してください。
