Views Contact Form (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: mail
jv: serat

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Your e-mail address
jv: Alamat emailmu

en: You must enter a valid e-mail address.
jv: Sampéyan kudu nglebokna alamat e-mail sing bener.

en: Send yourself a copy.
jv: Kirim marang awakmu dhéwé salinane.

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: Contact form
jv: Formulir kontak

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
jv: Sampéyan ora bisa ngirim luwih sākā bates %limit pesen nang jarak @interval. Coba mengko diulangi manèh.
