Views Contact Form (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: mail
km: សំបុត្រ

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Your e-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក​

en: You must enter a valid e-mail address.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Message:
km: សារ ៖

en: Send yourself a copy.
km: ផ្ញើ​ច្បាប់​ចម្លង​មួយ​ទៅ​ខ្លួន​ឯង ។

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: Contact form
km: សំណុំ​បែប​បទ​ទំនាក់ទំនង​

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
km: អ្នក​មិន​អាច​ផ្ញើ​សារ​ច្រើន​ជាង​ %limit ​នៅ​ក្នុង​ @interval បាន​ទេ​ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្តង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ ។
