Views Contact Form (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: mail
lt: el. paštas

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Your e-mail address
lt: Jūsų el. pašto adresas

en: You must enter a valid e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį  el. pašto adresą.

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Send yourself a copy.
lt: Atsiųsti kopiją sau.

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
lt: Jūs negalite siųsti daugiau kaip %limit žinučių per @interval. Pabandykite vėliau.
