Views Contact Form (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: mail
lv: pasts

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Your e-mail address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Send yourself a copy.
lv: Vēlos saņemt kopiju uz savu e-pastu.

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Contact form
lv: Kontaktu forma
