Views Contact Form (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: mail
ml: കത്ത്

en: Your name
ml: താങ്കളുടെ പേര്

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്

en: Send message
ml: സന്ദേശം അയയ്ക്കുക
