Views Contact Form (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Message
mn: Зурвас

en: mail
mn: захиа

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Your e-mail address
mn: Таны и-мэйл хаяг

en: Send yourself a copy.
mn: Хуулбарыг өөртөө илгээх.

en: Send message
mn: Зурвас илгээх
