Views Contact Form (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Message
mr: संदेश

en: mail
mr: मेल

en: Your name
mr: तुमचं नाव

en: Your e-mail address
mr: तुमचा ईमेल पत्ता

en: You must enter a valid e-mail address.
mr: तुम्ही योग्य ईमेल पत्ता एंटर करायलाच हवा

en: Message:
mr: संदेश:

en: Send yourself a copy.
mr: तुम्हालाच एक प्रत पाठवा

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण

en: Contact form
mr: संपर्क अर्ज
