Views Contact Form (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: mail
nl: e-mail

en: Your name
nl: Uw naam

en: Your e-mail address
nl: Uw e-mailadres

en: You must enter a valid e-mail address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Message:
nl: Bericht:

en: Send yourself a copy.
nl: Stuur een kopie naar uzelf.

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
nl: U kunt niet meer dan %limit berichten per @interval versturen. Probeer het later nog eens.
