Views Contact Form (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: Message
nn: Melding

en: mail
nn: e-post

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: Your e-mail address
nn: E-postadressa di

en: You must enter a valid e-mail address.
nn: Du må oppgje ei gyldig e-post adresse.

en: Message:
nn: Melding:

en: Send yourself a copy.
nn: Send ein kopi til deg sjølv.

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Send message
nn: Send melding

en: Contact form
nn: Kontaktskjema
