Views Contact Form (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: mail
pl: e-mail

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Your e-mail address
pl: Twój adres e-mail

en: You must enter a valid e-mail address.
pl: Należy wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Send yourself a copy.
pl: Prześlij mi kopię.

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Contact form
pl: Formularz kontaktowy

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
pl: Nie można wysłać więcej niż %limit wiadomości w @interval. Spróbuj ponownie później.
