Views Contact Form (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیغام

en: mail
fa: فرستادن

en: Your name
fa: نام شما

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: Contact form
fa: ورقه تماس

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
fa: شما نمی‌توانید بیش از %limit پیغام در @interval بفرستید. بعدا دوباره تلاش کنید.
