Views Contact Form (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: mail
pt: e-mail

en: Your name
pt: Seu nome

en: Your e-mail address
pt: Seu e-mail

en: You must enter a valid e-mail address.
pt: Você deve digitar um e-mail válido.

en: Message:
pt: Mensagem:

en: Send yourself a copy.
pt: Enviar uma cópia para você.

en: Your message has been sent.
pt: Sua mensagem foi enviada.

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: Send message
pt: Enviar mensagem

en: Contact form
pt: Formulário de contato

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
pt: Você não pode enviar mais do que %limit mensagens em @interval. Por favor, ente novamente mais tarde.
