Views Contact Form (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: mail
ru: почта

en: Your name
ru: Ваше имя

en: Your e-mail address
ru: Ваш email-адрес

en: You must enter a valid e-mail address.
ru: Необходимо ввести правильный email-адрес

en: Message:
ru: Сообщение:

en: Send yourself a copy.
ru: Прислать мне копию.

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Send message
ru: Отправить сообщение

en: Contact form
ru: Контактная форма

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
ru: Вы не можете отправить более %limit сообщений в @interval. Попробуйте позже.
