Views Contact Form (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: mail
sk: pošta

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Your e-mail address
sk: Vaša e-mailová adresa

en: You must enter a valid e-mail address.
sk: Musíte zadať platnú e-mailovú adresu.

en: Message:
sk: Správa:

en: Send yourself a copy.
sk: Poslať mi kópiu.

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Contact form
sk: Kontaktný formulár

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
sk: Nemôžte odoslať viac ako %limit správ za @interval. Skúste to neskôr.
