Views Contact Form (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: Your name
sr: Име

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Send message
sr: Пошаљи поруку
