Views Contact Form (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: mail
sv: e-post

en: Your name
sv: Ditt namn

en: Your e-mail address
sv: Din e-postadress

en: You must enter a valid e-mail address.
sv: Du måste ange en giltig e-postadress.

en: Message:
sv: Meddelande:

en: Send yourself a copy.
sv: Skicka en kopia till dig själv.

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: Mapping
sv: Mappning

en: Send message
sv: Skicka meddelande

en: Contact form
sv: Kontaktformulär

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
sv: Du kan inte skicka mer än %limit meddelanden inom @interval. Försök igen senare.
