Views Contact Form (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: mail
te: మెయిల్

en: Your name
te: మీ పేరు

en: Your e-mail address
te: మీ ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Send yourself a copy.
te: మీక్కూడా ఓ కాపీ

en: Your message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.
