Views Contact Form (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Message
th: ข้อความ

en: mail
th: อีเมล

en: Your name
th: ชื่อ

en: Your e-mail address
th: ที่อยู่อีเมลของคุณ

en: You must enter a valid e-mail address.
th: ท่านต้องกรอกอีเมล

en: Message:
th: ข้อความ:

en: Send yourself a copy.
th: ส่งสำเนาถึงตัวเอง

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Send message
th: ส่งข้อความ

en: Contact form
th: แบบฟอร์มการติดต่อ
