Views Contact Form (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: mail
tr: posta

en: Your name
tr: Adınız

en: Your e-mail address
tr: E-posta adresiniz

en: You must enter a valid e-mail address.
tr: Geçerli bir e-posta adresi girmelisiniz.

en: Message:
tr: İleti:

en: Send yourself a copy.
tr: Bana da bir kopyasını gönder.

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Send message
tr: İletiyi gönder

en: Contact form
tr: İletişim formu

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
tr: @interval sürede %limit adetten fazla ileti gönderemezsiniz. Daha sonra tekrar deneyin.
