Views Contact Form (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: Your e-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسىڭىز

en: You must enter a valid e-mail address.
ug: .توغرا بولغان ئې-خەت ئادرىسىنى كىرگۈزۈڭ

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: Contact form
ug: ئالاقىلىشىش جەدۋىلى
