Views Contact Form (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: mail
uk: пошта

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Your e-mail address
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: You must enter a valid e-mail address.
uk: Необхідно ввести дійсну адресу електронної пошти.

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Send yourself a copy.
uk: Надіслати собі копію.

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Contact form
uk: Контактна форма

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
uk: Ви не можете надіслати понад %limit повідомлень за @interval. Спробуйте пізніше.
