Views Contact Form (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: mail
sl: pošta

en: You must enter a valid e-mail address.
sl: Vnesi morate veljaven e-naslov.

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt
