Views Contact Form (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: mail
kk: пошта

en: You must enter a valid e-mail address.
kk: Дұрыс e-mail мекенжайын енгізіңіз.

en: Message:
kk: Хабарлама:

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Contact form
kk: Контакт формасы
