Views Contact Form (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: mail
pt: email

en: You must enter a valid e-mail address.
pt: Deve introduzir um endereço de email válido.

en: Message:
pt: Mensagem:

en: Your message has been sent.
pt: A sua mensagem foi enviada.

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: Contact form
pt: Formulário de contacto
