Views Contact Form (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: mail
dz: ཡིག་འཕྲིན།

en: You must enter a valid e-mail address.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཅིག་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: Message:
dz: འཕྲིན་དོན:

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།

en: Contact form
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག་
