Views Contact Form (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: mail
oc: corrièr electronic

en: You must enter a valid e-mail address.
oc: Vos cal picar una adreça de corrièr electronic valida.

en: Message:
oc: Messatge  :

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Contact form
oc: Formulari de contact
