Views Contact Form (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ur: موضوع

en: Message
ur: پیغام

en: mail
ur: ڈاک

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔

en: Mapping
ur: میپنگ
