Views Contact Form (7.x-1.7) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: mail
ku: ئیمێل

en: You must enter a valid e-mail address.
ku: پێویستە ئیمێلێکی درووست پڕبکەیتەوە.

en: Message:
ku: پەیام:

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Contact form
ku: فۆرمی پەیوەندی
