Views Contact Form (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: mail
af: e-pos

en: You must enter a valid e-mail address.
af: U moet 'n geldige e-posadres kies.

en: Message:
af: Boodskap:

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Contact form
af: Kontak-vorm
