Views Contact Form (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: mail
he: דואר

en: Your name
he: שם

en: Your e-mail address
he: כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: You must enter a valid e-mail address.
he: חובה להכניס כתובת דואר אלקטרוני תקפה.

en: Message:
he: הודעה:

en: Send yourself a copy.
he: שליחת עותק אלי.

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Mapping
he: מיפוי

en: Send message
he: שלח

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר
