Views Contact Form (7.x-1.7) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: mail
hi: मेल

en: You must enter a valid e-mail address.
hi: वैध ईमेल पता लिखना जरूरी है

en: Message:
hi: संदेश

en: Your message has been sent.
hi: आपका संदेश भेज दिया गया

en: Mapping
hi: मानचित्रण

en: Contact form
hi: संपर्क फारम
