Views Contact Form (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Your e-mail address
hy: Ձեր էլ․ փոստի հասցեն

en: You must enter a valid e-mail address.
hy: Դուք պետք է մուտքագրեք վավեր էլ-հասցե:

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
hy: Դուք չեք կարող ուղարկել  ավելի քան %limit հաղորդագրություն @interval - ում: Ավելի ուշ կրկին փորձեք:
