Views Contact Form (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: mail
ro: mesaj

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Your e-mail address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: You must enter a valid e-mail address.
ro: Trebuie sa introduci o adresa de e-mail validă.

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Send yourself a copy.
ro: Trimite-mi o copie.

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.

en: Mapping
ro: Mapare

en: Send message
ro: Trimiteți mesaj

en: Contact form
ro: Formular de contact

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
ro: Nu se pot trimite mai mult de %limit mesaje în @interval. Încercați din nou mai târziu.
