Views content cache (7.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ar: التعليقات

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Comment
ar: التعليق
