Views content cache (7.x-3.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Comment
my: မှတ်ချက်
