Views content cache (7.x-3.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Comment
eu: Iruzkina
